HİZMET ALANLARI

Birçok kurum ve firmaların aktivitelerini üstlenen şirketimiz, eğitim semineri, sempozyum, festival, catring, banquet, kokteyl, açılış ve özel organizasyonların yanında bilişim ve temizlik alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçi ve Güvenilir Yaklaşımımız ile Bilişim Sektörüne ve Bilgi Güvenliğine de Katkı Sunmayı Görev Biliyoruz
Bil – Yap bilişim hizmetleriyle de; müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her türlü bilişim teknolojileri yatırımlarını hızlı hizmet anlayışı ile yapılandırmaya ve yüksek verimliliği sağlayacak bilgisayar ve iletişim teknolojisi çözümlerini sunmaya odaklanmış bir şirket olmuştur. Bu doğrultuda konusunda uzman ve deneyimli kadro oluşturmayı, yapacağı çözüm ortalıklarıyla müşterilerinin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını kaliteli servis uygun fiyat politikası ile hizmet sunmayı amaçlamıştır.
Size özel teknoloji danışmanınız olacak Bil – Yap, müşteri ilişkisinin “özel” ve “sürekli” olmasına inanır. Özel hizmet yaklaşımı ve ilişki sürekliliği yüksek müşteri memnuniyetinin temel taşlarıdır.
Bil – Yap, bilgi birikimi ve vizyonuyla, bilgi güvenliği, donanım ve yazılım tedarik, periyodik bakım, teknik destek ve bakım onarım, donanım ve yazılım entegrasyonu alanlarındaki ihtiyaçları en iyi şekilde tespit ederek; doğru, gelişmiş ve güvenilir teknolojileri müşterilerin adına sürekli araştırma ve uygulama yaparak, müşterilerinden gelecek bilgi ve isteklerin ışığında en verimli çözümleri sunacaktır.

Hedefimiz, müşterilerimizin en hızlı çalışan iş ortağı olmak…

Çalıştığımız kurumlar :

Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Sur Belediyesi, Yenişehir Belediyesi, Kayapınar Belediyesi, Nusaybin Belediyesi, Hasankeyf Belediyesi, Viranşehir Belediyesi, Ceylanpınar Belediyesi, Suruç Belediyesi…
gabb