HAKKIMIZDA
Faaliyetlerine 2005 yılında başlamış olan şirketimiz ilk olarak Gap Belde Yapım Turizm Ltd. Şti adı altında konaklama ve organizasyon hizmetleri vermiştir.
Şirketimiz şimdi de yeni adıyla Bil – Yap Yapım olarak bilişim sistemleri, araç kiralama ve temizlik sektörlerinde de faaliyetlerine başlamıştır.
Bil – Yap Yapım yeni hizmet anlayışıyla hedeflerini büyütmeye devam etmektedir.

Alanımızda MARKA olmayı esas alıyoruz.

MİSYON ve VİZYONU

Bilişim, organizasyon, turizm, temizlik sektöründe profesyonel hizmet veren şirketimiz; temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Şirketimiz, güvenilir olma, verdiği sözü tutma ve dürüst olma prensibiyle, kendi ekip ve ekipmanlarıyla mesai saati gözetmeksizin hizmet vermektedir.
Sektöründe faaliyet gösterirken yüksek performansla işini ciddiyetle tamamlar, hizmet üretimindeki yenilikleri takip eder, müşterisine yenilikleri büyük bir memnuniyetle sunar.
Müşteri taleplerini; az maliyetle ve yüksek kalite düzeyinde gerçekleştirmeyi, kaliteli hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı, özverili ekip çalışması yürütmeyi, doğru yerde, doğru zamanda ve doğru insanlarla işbirliği içerisinde olmayı, koşullara uygun çözümler üretmeyi, daha geniş alanlara yayılarak bütün kurum ve firmalara ulaşmayı ve de alanında marka olmayı esas alır.

Hizmetlerimiz Referansımızdır.

HİZMET ALANLARI

Birçok kurum ve firmaların aktivitelerini üstlenen şirketimiz, eğitim semineri, sempozyum, festival, catering, banquet, kokteyl, açılış ve özel organizasyonların yanında bilişim ve temizlik alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçi ve Güvenilir Yaklaşımımız ile Bilişim Sektörüne ve Bilgi Güvenliğine de Katkı Sunmayı Görev Biliyoruz
Bil – Yap bilişim hizmetleriyle de; müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her türlü bilişim teknolojileri yatırımlarını hızlı hizmet anlayışı ile yapılandırmaya ve yüksek verimliliği sağlayacak bilgisayar ve iletişim teknolojisi çözümlerini sunmaya odaklanmış bir şirket olmuştur. Bu doğrultuda konusunda uzman ve deneyimli kadro oluşturmayı, yapacağı çözüm ortaklıklarıyla müşterilerinin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını kaliteli servis uygun fiyat politikası ile hizmet sunmayı amaçlamıştır.
Size özel teknoloji danışmanınız olacak Bil – Yap, müşteri ilişkisinin “özel” ve “sürekli” olmasına inanır. Özel hizmet yaklaşımı ve ilişki sürekliliği yüksek müşteri memnuniyetinin temel taşlarıdır.
Bil – Yap, bilgi birikimi ve vizyonuyla, bilgi güvenliği, donanım ve yazılım tedarik, periyodik bakım, teknik destek ve bakım onarım, donanım ve yazılım entegrasyonu alanlarındaki ihtiyaçları en iyi şekilde tespit ederek; doğru, gelişmiş ve güvenilir teknolojileri müşterilerin adına sürekli araştırma ve uygulama yaparak, müşterilerinden gelecek bilgi ve isteklerin ışığında en verimli çözümleri sunacaktır.

Hedefimiz, müşterilerimizin en hızlı çalışan iş ortağı olmak…

Çalıştığımız kurumlar : Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Sur Belediyesi, Yenişehir Belediyesi, Kayapınar Belediyesi, Nusaybin Belediyesi, DİSKİ, Yerel Gündem 21, Diyarbakır İl Özel İdare, MNG, Eğitim – Sen, SES, İHD, Tabipler Odası, Tarım ORKAM – Sen, Batman Belediyesi, Hasankeyf Belediyesi, Viranşehir Belediyesi, Ceylanpınar Belediyesi, Suruç Belediyesi, İMO, EMO, Jeoloji Mühendisleri Odası…